Ювіляри вересня-2023

2023-08-31

9 вересня 2023 року виповнюється 100 років від дня народження Олександра Івановича Пархоменка, українського поета, прозаїка, який упродовж 30 років талановито, чесно й самовіддано працював на ниві дитячої літератури. Зі сторінок кожної його книжки перед юними читачами відкривається безмежний світ – зацікавлений, допитливий, жадібний до знань, до відкрить, до прекрасного, сповнений дзвінкоголосими пташиними співами, барвистими, запашними луками, зеленими лісовими казками і, звичайно ж, дітьми – непосидющими, працьовитими, веселими мрійниками… Його добре, щире, ніжне слово пройняте одним прагненням – допомогти людині стати кращою – сердечнішою, лагіднішою, багатшою розумово й духовно. Ювілейній даті присвячений перегляд літератури для юних користувачів бібліотеки «Розмаїття дитинства».

19 вересня 2023 року виповнюється 165 років від дня народження Адріана Феофановича Кащенка, українського прозаїка, який зупинив для нас навічно, змалював у самобутніх барвах і закарбував у найяскравіших словах прекрасну мить історії – вознесіння Духовного Запорозького Братства. Зі сторінок його творів долинають до нас пахощі козацьких вольностей, героїка походів за визволення братів та сестер із султанських темниць, нас полонить краса рідного слова, безмежне сяйво степів і розкошиста природа плавень Великого Лугу. Наче живі постають у своїй величі й могуті козацькі лицарі – творці духовної республіки «Запорозька Січ». Ювілейній даті присвячений перегляд літератури для юних користувачів бібліотеки «Закоханий в історію».

20 вересня 2023 року виповнюється 100 років від дня народження Олександра Олександровича Сизоненка, українського прозаїка. Уже в ранніх його новелах починає проглядати образ лірично-задумливого оповідача, відзначається щирість і поетичність лірико-романтичного письма цікавого і оригінального молодого майстра слова. Зріла творчість письменника характеризується здатністю глибоко проникати у духовний світ, у психіку героїв, змальовувати яскраві, життєво правдиві картини, перейняті авторовою пережитістю, створювати цілі низки самобутніх характерів персонажів. Ювілейній даті присвячений перегляд літератури для юних користувачів бібліотеки «Український лірик».

/Files/images/IMG_1068.JPG

/Files/images/IMG_1069.JPG

/Files/images/IMG_1072.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi