МАЙСТЕР КЛАС «ЛЯЛЬКА-МОТАНКА – ДУША УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»

2023-08-31

30 серпня в Публічній бібліотеці ім. Г.С. Сковороди Лохвицької міської ТГ для студентів «Університету третього віку» пройшла народознавча бесіда «Українська лялька – мотанка». Провідний бібліотекар Олександра Сухоплєчєва розповіла, що традиції створення прийшли до нас з далекої давнини, коли все було тісно пов’язано з природою, лялька – мотанка завжди була і є оберегом для українського народу. Її створення зараз – це можливість доторкнутися до нашого коріння, набратися тієї сили, яка дала життя багатьом поколінням.

Провідний бібліотекар Ніна Юхно та провідний методист культурно - освітнього закладу Людмила Карпець провели майстер клас «Лялька - мотанка «Травиця» показали та навчили, як правильно виготовляти ляльку, що покласти в серединку та кому дарувати оберіг, створений власними руками та «приправлений» щирою та світлою любов`ю того, хто її виготовляв.

Присутні зробили яскраві, різнобарвні, наповнені духмяними травами ляльки- обереги. В процесі роботи дізналися багато корисного про цілющі трави, якими необхідно наповнити ляльку. Було море позитиву, а ще хороший настрій на цілий день, адже лялька ця дарує силу та наповнює здоров'ям. Завершенням заходу стало спільне фото біля фотозони «Свою Україну любіть».

/Files/images/IMG_1045.JPG/Files/images/IMG_1055.JPG/Files/images/IMG_1056.JPG/Files/images/IMG_1062.JPG/Files/images/зображення_viber_2023-08-31_11-54-24-319.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi