Янголи пам'яті

2023-08-29

/Files/images/sonyah.jpg

Щорічно 29 серпня в Україні вшановується День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України - Іловайську трагедію.

Смертельний для наших захисників "зелений коридор" пролягав через поля з соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тому символом Дня пам'яті захисників України стала квітка соняшника.

В Публічній бібліотеці ім. Г.С. Сковороди постійно діє стенд «Хоробрі серця не можливо забути», приурочений вшануванню пам’яті захисників Лохвицької громади , які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

До вашої уваги пропонуємо переглянути відео «Янголи Пам’яті», та хвилиною мовчання вшанувати наших Героїв.

Ми схиляємо голови перед близькими та рідними кожного захисника і захисниці, в пошані до кожного нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати.

Герої не вмирають!

Вони навічно залишаються в наших серцях і пам‘яті.

Слава Україні! Слава Героям України!

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi