Україна – територія гідності і свободи

2022-11-18

Україна – територія гідності і свободи

Ми проростаємо в Майдани
Серцями, повними надій.
Уже не маси, а титани,
Герої на землі святій .

Свій шлях торуємо до щастя,
До несфальшованих свобод.
І віру вкрасти в нас не вдасться,
Бо ми – нескорений народ.

Щорічно, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи – на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.). Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і 2013-го захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, проявили своє прагнення до свободи.

Майдан 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали символом Свободи та Гідності українського народу та залишили визначальний і незабутній слід в історії.

Цій знаковій події приурочений тематичний перегляд літератури «Гідність виборює свободу». Матеріали представлені на перегляді розповідають про героїв та події ,які відбувалися під час двох революцій :Помаранчевої та Революції Гідності .

Сьогодні, захищаючи свою країну, ми відстоюємо незалежність. Через муки та біль, сльози та боротьбу народжується нація, нація патріотів, сильних, вільних людей здатних захистити власний дім від зовнішньої агресії. Найвищий подвиг щодня здійснюють наші захисники, вони проходять такі випробування, які порівнюють з пеклом. Але свідомі своєї високої жертовності, бо це покоління незалежних, покоління патріотів.

/Files/images/зображення_viber_2022-11-18_11-43-24-103.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi