ДІТЯМ СВІТУ – СОНЦЕ Й МИР

2022-09-21

МИР! Це слово звучить по-різному на різних континентах землі. Але скрізь воно означає прості й одвічні істини.

МИР – це життя, щастя, радість, чисте небо над головою.

МИР – це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому.

МИР – це можливість спокійно навчатися і працювати.

МИР – це щасливе і безтурботне дитинство.

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру. У 1968 році його проголосив Папа римський Павло УІ.

У вересні 2001 року Генеральна Асамблея ООН остаточно затвердила дату святкування Міжнародного дня миру 21 вересня. Було запропоновано відзначати цей день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні встановлено День миру, який відзначається 21 вересня.

Наша держава протягом багатьох століть відчувала, що таке війна. На жаль, війна – жорстока, несправедлива – триває в нашій країні й зараз. Тому на сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про нашу перемогу, про повернення наших воїнів-захисників, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях.

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний,справедливий світ без війни.

21 вересня на дитячому абонементі бібліотеки для учнів 2-Б класу Лохвицької ЗОШ №2 (кл.керівник В.М.Пархоменко) проведено урок миру «Дітям світу – сонце й мир». Діти читали вірші про мир, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих воїнів, які очима-зорями дивляться на нас з небес, які воювали заради миру і віддали своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього.

Також діти виготовили з паперу білосніжного голуба – емблему Міжнародного дня миру.

/Files/images/IMG_0739.JPG

/Files/images/IMG_0740.JPG

/Files/images/IMG_0751.JPG

/Files/images/IMG_0753.JPG

/Files/images/IMG_0755.JPG

/Files/images/IMG_0757.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi