ДИВОВИЖНИЙ ДАР ПРИРОДИ

2022-07-08


У природи безліч дивовижного і цікавого. Та, мабуть, найбільшим дивом і найвишуканішою окрасою є квіти. З давніх часів в усіх куточках світу люди захоплювалися їх чарівною красою. Людина почала вирощувати квіти більше 4000 років тому, і першими це зробили єгиптяни. На Сході, особливо в Китаї і Японії існує навіть ціла наука тлумачення мови квітів – селам. Той, хто володіє цією мовою, знає таємницю і символьне значення кожної квітки.

Користувачі дитячого абонементу мають надзвичайну можливість відвідати казкову планету квітів, ознайомившись із виданнями, які представлені на книжковій виставці «Дивовижний дар природи». Світ квітів прекрасний і різноманітний, тому і на виставці ви знайдете цікаву інформацію про декоративні, дикорослі, кімнатні і лікарські квіти. У різних куточках нашої планети ростуть настільки незвичайні рослини, що не перестаєш дивуватися, яка безмежна фантазія у матінки-природи. Ви дізнаєтеся про квітку, що лякає, квітку-поцілунок, квітку-голуб та інші дивовижні квіти.

Також на виставці представлена література про квіти нашої рідної землі – України, легенди про квіти, художні твори для дітей відповідної тематики.

/Files/images/IMG_0596.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi