ВСЕ БУДЕ ОК!

2022-02-03

У перший четвер лютого у світі відзначається Міжнародний день оптиміста. Ініціаторами його запровадження виступили члени Клубу оптимістів Америки ще у 1909 році. Свято стрімко поширилося по всьому світу і стало міжнародним. По всьому світу створюються цілі громади на підтримку молодих людей.

Щороку організації оптимістів у всьому світі проводять добровільні акції, під час яких надихають молодих людей ентузіазмом, навчають їх новим навичкам, допомагають тим, хто зневірився у житті та не знає, як жити далі. І все це з однією метою – забезпечити сповнене щастям та оптимізмом майбутнє.

2001 року Міжнародний клуб оптимістів запровадив кампанію проти раку серед дітей. У 2005 році в організації з’явився новий статус – «Друг оптимістів». Цей вид членства дозволяє людям підтримувати місії організації, не вступаючи до клубу. 2008 рік – розробка програми стосовно захисту молодого покоління від загроз, які вони можуть зустріти в Інтернеті.

День оптиміста – не тільки свято членів Міжнародного клубу оптимістів. Святкувати його може будь-хто, приєднавшись до ініціативи покращення погляду на майбутнє серед своїх друзів, однолітків, знайомих та рідних, заохочувати людей до добрих вчинків, які б забезпечували оптимістичне майбутнє.

З нагоди цього свята на дитячому абонементі для наймолодших читачів підготовлена добірка «оптимістичних» книг, які представлені на виставці «Все буде ОК!». Герої цих книг ніколи не впадають у відчай, завжди знаходять вихід із найскрутніших ситуацій, вірять у своє щасливе майбутнє.

Особливу увагу рекомендуємо звернути на книги серії «Життя видатних дітей».

/Files/images/IMG_0481 все ОК.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi