Національний тиждень читання

2021-12-14

/Files/images/Тиждень читання 2021 1 мал.jpg

З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше проходить Національний тиждень читання. Він відбувається під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. Національний тиждень читання — це період особливої уваги до читання та місця книги в сучасному цифровому і швидкому житті.

У рамках тижня читання на дитячому абонементі для юних користувачів бібліотеки оформлена книжкова виставка «Знайди свою книгу», на якій представлені найпопулярніші дитячі видання.

В бібліотеку часто звертаються батьки наших юних користувачів з проханням допомогти вибрати цікаву книгу їхнім дітям. Діти пізнають світ багатьма способами. Один із них – книги. Захопити дитину новими світами цілком реально підібравши вражаючу книгу. Якщо шукаєте історії, які б змогли зацікавити дітей ще більше – наші книги саме для Вас! Пропонуємо батькам наших читачів переглянути віртуальну книжкову виставку-рекомендацію "Найкращі дитячі книги". Наших наймолодших читачів запрошуємо взяти участь в акції написання листа Святому Миколаю «Яку книгу я хочу під ялинку?» , з побажанням очікуваного книжкового дарунку.

Найкращі та найпопулярніші книги для дітей-до Вашої уваги!

/Files/images/Тиждень читання 2021 2 мал.jpg

/Files/images/зображення_viber_2021-12-14_15-06-50-295.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi