Дякуємо за подаровані книги.

2021-12-13

/Files/images/29513315_183158119144510_833328600637377377_n.jpg

«Здійснюйте добро, поки ви існуєте.»

Дені Дідро


Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. З гарною книгою можна вдало провести вечір, не почуватися одиноким. Ось уже декілька років поспіль при Публічній бібліотеці ім. Г. С. Сковороди Лохвицької міської ТГ діє акція «Подаруй бібліотеці книгу». Дарування книг – це безкорисна щедрість та добра воля дарувальників.

Нещодавно до бібліотеки завітав син постійного користувача бібліотеки, книголюба, людини з широким світоглядом, високою громадянською позицією Базелюка Михайла Васильовича Олег. Він подарував нашій книгозбірні багато цікавої та потрібної читачам літератури з домашньої бібліотеки батька.

/Files/images/зображення_viber_2021-12-10_16-34-41-699.jpg

До дарування книг бібліотеці долучилася благодійниця Світлана Петрівна Ведмідь. Подаровані нею книги з різних галузей - історії, медицини, художня українська та зарубіжна класика, сучасна література. Ці книги стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки і обов’язково знайдуть свого читача.

Особливо приємно, коли бібліотеці дарують книги місцеві автори. Лохвичанин Сергій Васильович Лесик, місцевий краєзнавець, неодноразово дарував свої книги бібліотеці. Серед них «На київському напрямку» про трагедію Південно - Західного фронту в 1941 році. С. В. Лесик є автором близько 90 статей на історичну, краєзнавчу, суспільно - політичну тематику, які друкувалися в обласних, місцевих періодичних виданнях, написав вступну статтю до «Книги Пам’яті Полтавської області» ( розділ Лохвицький район, 1998 рік ). Цього разу Сергій Васильович передав бібліотеці надзвичайно цінну книгу « Лохвиця: віки і факти». Дана книга – документальна розповідь про історію древнього українського міста, яка охоплює період з сивої давнини по 2008 рік включно та подарував книги з домашньої бібліотеки. Щире Вам сердечне спасибі за подаровані книги.

Працівники та користувачі Публічної бібліотеки вдячні за подаровані книги:

Дробот Олені Петрівні

Глушко Людмилі Іванівні

Яценко Наталії Миколаївні

Ємцю Артему Романовичу

Кухаренку Петру Володимировичу

Гармаш Оксані Анатоліївні

Сколоті Лесі Василівні

Грищенку Володимиру Сергійовичу та багатьом іншим.

Така увага до бібліотеки радує, надихає і користувачів і працівників бібліотеки. Ми віримо, що добрі справи повертаються добром. Велике Вам щире спасибі за ваше розуміння і підтримку, шановні мешканці нашої громади.

А Лохвицька Публічна бібліотека продовжує приймати в дарунок книги від усіх небайдужих!

/Files/images/зображення_viber_2021-12-12_16-22-28-524.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi