На варті Вітчизни

2021-12-03

Збройні сили України -

Слава,гордість , міць країни!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!..

Щорічно 6 грудня,в день ухваленняв1999 році Закону України «Про Збройні сили України »-відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть,а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі до нашого часу.

З цієї нагоди в читальному залі нашої бібліотеки експонується перегляд літератури: «На варті Вітчизни»,присвячений мужнім захисникам нашої Батьківщини. З поданого перегляду можна ознайомитися з літературою про Збройні Сили України,з історією війн і збройних конфліктів в Україні,про збройні сили України першої половини XXYIII ст.,з історією українського військово-морського флоту,історією подвигу батальйонів що врятували країну та ін. матеріалами.

/Files/images/зображення_viber_2021-12-03_16-40-59-361.jpg

До Дня Збройних сил України на дитячому абонементі підготовлений тематичний перегляд літератури «Ми щит і меч твій, Україно», де розміщено матеріали про військових Збройних сил нашої держави, які гідно продовжують традиції своїх дідів та батьків. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі.

/Files/images/зображення_viber_2021-12-02_11-37-57-846.jpg

Доблесть і честь солдатів і офіцерів-в цьому справжня сила будь-якої армії. Український воїн-надійний захисник,відданий патріот і людина,для якої честь,свобода і незалежність важливіші за все. Сьогодні український воїн- захисник є найважливішою гордістю в українському суспільстві.

Дорогі захисники Вітчизни !

Щиро вітаємо з Днем Збройних Сил України,та бажаємо вам незламної долі в подоланні труднощів військового буття,надійного родинного тилу,богатирського здоров‘я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi