Україна – територія Гідності і Свободи

2021-11-19

/Files/images/мал2.JPGМайдан живе і буде жити

Народ,що волі прагне ,не здолать,

Бо правду,як Дніпро, не зупинити,

Бо ми-і спів,і гнів ,і мир,і рать.

О.Мороз

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її Європейського вибору.

Цій знаковій події присвячується книжкова виставка-пам’ять: «Майдан-це стан душі і поклик серця», яка експонується в читальному залі нашої бібліотеки.

На виставці експонуються видання відповідної тематики українських та зарубіжних авторів. Це монографічні дослідження, фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців тих історичних подій та художні літературні твори, які висвітлюють доленосні для України події.

Виставка розрахована на широке коло користувачів,небайдужих до історичних подій нашої держави.

/Files/images/0-02-0a-57e0823b0100f54cfbc4d7f18bcaf8d67be567ccc11970bbfe7ddfb0ccd6d965_34a1367.jpg

Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності, та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції. Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства. В переддень відзначення Дня Гідності та Свободи в Публічній бібліотеці ім. Г.С. Сковороди Лохвицької міської ТГ на дитячому абонементі організовано тематичну викладку літератури «Вільні творять майбутнє».

/Files/images/зображення_viber_2021-11-19_10-04-30-815.jpg

Запрошуємо юних користувачів бібліотеки переглянути віртуальну книжкову виставку «Майдан: сторінки історії»

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів,які беруть участь у війні на Сході нашої держави,усіх тих,хто власним життям,своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній, і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди,стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею,добробут й родинна злагода у наших домівках,не згасає віра у щасливе майбутнє української держави.

Шануймо пам’ять тих,хто віддав своє життя заради вільної України.

Героям слава! Слава Україні!

Свобода-це вміння сказати «так»

Гідність-це вміння сказати «ні» своїм страхам.

С.Вакарчук

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi