«Права. Гарантії. Захист.»

2020-12-04

Дитинство - найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей період людина потребує найбільшої уваги і захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства в цілому.

Найважливішим завданням є формування майбутнього країни, виховання вільних, відповідальних людей, гідних громадян своєї держави. Визначальною характеристикою громадської зрілості є розвинена правосвідомість – усвідомлення особою своїх прав, свобод, обов'язків, позитивне ставлення до закону, до держави.

Права дитини закріплені у міжнародному праві у вигляді загальновизнаних стандартів, що міститься у міжнародних угодах і рекомендаціях міжнародних організацій, зокрема в Декларації прав дитини (1959 р.) і Конвенції про права дитини, схваленої на 44-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 20 листопада 1989 року (набула чинності для України з 27 вересня 1991р.)

У дитячій бібліотеці на відділі 5-9 кл. оформлена книжкова виставка-подорож по сторінках законів «Права. Гарантії. Захист.»

/Files/images/IMG_20201204_120840.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi