День хрещення Русі: погляд через віки

2020-07-24

День Хрещення Київської Русі – України відзначається щорічно 28 липня відповідно до Указу Президента України з 2008 року. В цей день також вшановується святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель Київської Русі.

З метою ознайомлення з визначною подією в історії нашої держави в читальному залі Лохвицької ЦРБ для відвідувачів оформлений перегляд літератури «Хрещення Київської Русі», на якому представлені книги про подію, яка відбулася у 988 році на берегах Дніпра, біля стін Києва, про східнослов’янську православну цивілізацію, яка народилася в момент хрещення нашого народу князем Володимиром та про Київ, який є містом – основоположником історичної, культурної і духовної епохи в житті всіх слов’янських народів, центром християнства і духовного збагачення.

Прийняття християнства стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з київської хресної купелі. Православна віра згуртувала різноплемінне населення в єдиний народ, дала можливість на рівноправних умовах увійти в число найбільш могутніх держав Європи, сприяло розвитку економіки, культури, мистецтва.

Хрещення Русі – це і справді дуже велика подія в історії нашого народу, яка змінила духовне і культурне життя людей та звернула їх до справжніх цінностей та віри в Бога.

/Files/images/IMG_9846.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi