Григорій Сковорода: урок життя великого філософа.

2019-06-06

Ум всеосяжний і бунтівний.

Благословенні ви, сліди,

Не змити вічності дощами,

Мандрівника Сковороди...

Максим Рильський

6.06.2019 у Центральній районній бібліотеці ім. Г. С. Сковороди, для учнів ЗОШ №2 м. Заводського пройшла екскурсія, на якій вони дізналися історію нашої бібліотеки, та роботу всіх її відділів, з цікавістю ознайомилися з новинками літератури на книжковій виставці »Літературний пасьянс», на якій представлена література сучасних авторів.

Районний бібліограф Петрич О.О. ознайомила з бібліографічним оглядом літератури « Володар духовних скарбів», на якому були переглянуті книги присвячені великому мислителю, розповіла про життєвий та творчий шлях Григорія Савича, про його філософію життя, а також про те, що народний просвітитель, тісно пов’язаний з м. Лохвицею.

Його називали дзвонарем для глухих і докоряли , що він носив свічку перед сліпими. Нині світ ступив у нову еру . Настав період нових енергій, трансформації свідомості . Народилося покоління нових людей. Можливо, вони зрозуміють « філософію серця» Григорія Сковороди, вчення про « три світи» і «дві натури», «формулу щастя», « споріднену працю» та « нерівну рівність». Можливо, їм пощастить « пізнати себе». А поки що хай живе у серці кожного українця пам'ять про великого мислителя і поета, провидця і мрійника. У цьому – велика шана і загальнонародна любов до видатного філософа.

/Files/images/IMG_20190606_102042.jpg

/Files/images/IMG_20190606_103210.jpg

/Files/images/IMG_20190606_103410.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi