Герої не вмирають

2018-12-07

/Files/images/IMG_8728.JPG

Війна – це жах..

Війна – це руйнація...

Війна – це смерть...

Офіційно її немає, та вона поруч щодня

Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя – герої, які не вмирають

Виявляється, життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі. Де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба. А ще чорної землі та розмитої багряної крові. Один, як свідчення нашої чистоти і незбагненності. Інший – упертої боротьби за омріяну свободу.

Здавалося, загибель Небесної сотні в лютому – це найгірше, чого могла очікувати Україна. Українці змінили владу, заплативши за це десятками життів, і сподівалися на краще майбутнє. Але спочатку нам довелося пережити гіркоту втрати Криму, біль втрати близьких на такій незрозумілій , але ж справжній війні . Тисячі загиблих військовослужбовців і мирних жителів, сотні зруйнованих будинків, шкіл , лікарень, мільярди збитків.

Війна несе незліченні втрати . Не оминула біда і нашого краю. 6 грудня в день Збройних Сил України. Вшановуючи пам'ять наших воїнів – земляків, які загинули захищаючи Україну та всіх нас. Бібліографом Петрич О.О. було проведено інформаційну годину »Герої не вмирають!» для учасників клубу соціальної активності територіального центру управління праці та соціального захисту населення . Було переглянуто презентацію за наших захисників, ознайомлено всіх присутніх з біографією та життєвим шляхом наших Героїв.

Гинуть українці на війні , але Герої не вмирають, бо залишають по собі щемну пам'ять, гарний спомин, добре слово щирі емоції.

Як шкода тих, кого забрали небеса,

Кого вiйна в безсмертнi списки записала,

Хай згасла свiчка, але пам'ять не згаса,

Бо нас життям вiд смертi захищали.

Поклiн вам низький, любi, до землi,

За те, що нам дали можливiсть жити,

За те, що не здалися у вогнi,

Навчили Україну нас любити.

/Files/images/IMG_8724.JPG

/Files/images/IMG_8728.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 287

Коментарi