Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас

2018-11-28

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа - частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія...

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі, неньки-України.

Україна! Країна смутку і печалі, краси і радості, різних звичаїв та обрядів, гучної української пісні, чарівної природи.

Це країна добрих, щирих, привітних, веселих і гостинних людей, які ніколи не поневолювали інші народи, а лише вміло захищалися від ворога.

Історія і сучасність України, українського народу - це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна - це нація героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху.

Саме з нагоди відзначення чергової річниці Революції Гідності 23 листопада 2018 року на базі ПТУ №27 бібліотекар Лохвицької центральної районної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди Бурлей К.І. для студентів училища провела годину гідності «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас». Цей захід став для студентів трагічним спомином тих подій, коли під час Революції гідності гинули мужні і незламні патріоти нашої України.

Тематичний захід супроводжувався героїчними піснями та відеокліпами.

/Files/images/4.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi