28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

2018-11-02

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші діди і прадіди, бабусі і прабабусі , на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому,літературні джерела, преса, чи ми узнали з екранів телевізора про події Другої Світової війни. Не можна забувати!!! ….

Адже за кожною війною стоять долі простих людей, їхні життя, їхні надії, сподівання, їхня віра у краще майбутнє,їхня боротьба.

2 листопада у ПТУ№ 27 відбувся огляд бібліомікса «Війною палала рідна земля» на якому, бібліограф Петрич О.О. розповіла студентам , як наш край боровся за визволення ,як бійці своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, нерідко ціною власного життя, наближали день звільнення України, та визволяли нашу Лохвиччину від нацистської окупації.

/Files/images/28.0.JPG

/Files/images/28.1.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi