Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

2018-01-30

Голокост - це уособлення людських страждань і абсолютного зла, універсальний символ травматичної події для всього людства.

27 січня традиційно вшановують пам'ять євреїв, що загинули під час Голокосту.

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і фактично закінчився 8 травня 1945 року.

Голокост відомий не тільки своїми масштабами, а й антигуманними, звірячими методами винищення людей. У створених нацистами "таборах смерті" людей примушували до рабської праці, ставили над ними жорстокі медичні експерименти і масово вбивали в газових камерах, не шкодуючи жінок, старих і дітей.

У період між 1933 і 1945 роками під час Голокосту було вбито більше 11 мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Приблизно шість мільйонів з них були євреями. За час Голокосту загинуло більше 1,1 мільйона дітей. Діти були особливою мішенню для нацистів в період Голокосту. Живими вони представляли виняткову загрозу, адже, подорослішавши, вони б створили нове покоління євреїв....

Багато людей також померли від голоду, знемоги і внаслідок жорстокого поводження. Крім цього, по всій Європі відбувалися масові розстріли і спалення тих, хто був віднесений до категорії "неповноцінних". Голокост закінчився з перемогою союзницьких військ у Другій світовій війні і падінням нацистського режиму.

До вшанування пам'яті жертв Голокосту 30 січня в читальному залі бібліотекарями Лохвицької ЦРБ спільно з неповнолітніми особами, які перебувають на обліку в Лохвицькому районному відділі з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції разом з фахівцем із соціальної роботи з суб’єктами пробаціїКозленко А.М. було проведено захід до Дня пам'яті жертв Голокосту «Згасла в небі наша мить остання». Ведуча заходу Сініченко Н.М. відмітила, що зберігаючи пам'ять про, голокост ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії.

Також пам'яті жертв Голокосту присвячена книжково-ілюстративна виставка «Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту» що діє в читальній залі центральної районної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди.

/Files/images/гол1.JPG

/Files/images/гол2.JPG

/Files/images/гол3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi