Пам’ятай про Крути

2018-01-26

Роки нестримною ходою продовжують свій рух , усе далі й далі відкидаючи нас у часі від подій початку ХХ сторіччя , коли у полум’ї революції народжувалась Українська Народна Республіка.

Народжувалась, щоб усього лиш на коротку мить посіяти в серцях справжніх українців надію на відродження колишньої величі козацької Гетьманщини , вчинити відчайдушну спробу продемонструвати світові , що Україна є самостійною державою.

Довгий час наш український народ страждав у ярміневолі ,довгі роки боровся за свою незалежність протии монголо - татар , поляків, російських військ. Наша історія не перестає кровоточити , як рани тих юнаків, які в січні 1918 року піднялися на захист незалежної Української держави , протиставши до зубів озброєним московсько – більшовицьким військам свої гарячі серця .

100 років відділяють нас відподій 29 січня 1918 року. Та вони живуть в душі українського народу ,ятрять його серце , надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги на честь Батьківщини.

24 січня 2018 року для студентівПТУ№27 було проведено районним бібліографом Петрич О.О. інформаційну годину «Стогнали Крути і молився вітер, цілуючи скривавлені сліди» присвячену100 річчю бою під Крутами . Після закінчення студенти мали змогу переглянути та ознайомитись з переглядом літератури «Крути- трагедія і гордістьУкраїни».

Ті, хто загинув у битві назавжди залишаться в нашій пам'яті. Вони полягли, щоб ми сьогодні жили у вільній і незалежнійУкраїнськійдержаві.

Стогнали Крути і молився вітер,

Цілуючи скривавлені сліди:

Вас мало, діти, вас так мало, діти,

Супроти п'яної московської орди.

В пекучий сніг... Навзнак... Не на коліна.

Заплакав місяць в зоряну блакить.

Всі — як один... Кріпися, Україно,

Хоч їхня смерть вовік не відболить.

/Files/images/кр3.JPG

/Files/images/кр2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi