Свято єднання українських земель!

2018-01-24

22 січня Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності.

Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Саме з нагоди цього свята 22 січня працівниками бібліотеки у приміщенні Лохвицького медичного училища для студентів 2-го курсу була проведена година історичної пам’яті «Свято єднання українських земель!».

Розпочався захід невеликим історичним екскурсом та переглядом відеофільму, з якого присутні докладніше дізналися про події, які стали передумовою об’єднання українських земель, про те, чому новостворена Українська Народна Республіка зазнала невдачі. Під час заходу також декламувалися вірші про Україну та звучали пісні.

День Соборності – це існування неподільної України, це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

До уваги студентів було організовано працівниками Лохвицької районної бібліотеки перегляд літератури «Соборність України від ідеї до сьогодення».

/Files/images/кр0.JPG

/Files/images/кр1.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi