Україна - це особистості, які формують обличчя її історії.

2017-12-15

«Від бідних бідний народився,

Нужду підклав, нуждою вкрився».

Ці слова дуже влучно характеризують життя найвидатнішого українського філософа 18-го століття, просвітителя, письменника, педагога, музиканта, співака Григорія Савича Сковороду .

З нагоди відзначення 3 грудня 295 –річчя з дня народження великого філософа , у Центральній районній бібліотеці ім. Г. С. Сковороди , пройшов цикл заходів. Для учнів ЛСШ№2 , та «Студентів третього тисячоліття», районний бібліограф ПетричО.О. ознайомила з бібліографічним оглядом літератури « Володар духовних скарбів», на якому представила книги присвячені великому мислителю , розповіла про життєвий та творчий шлях Григорія Савича, про його філософію життя, а також про те, що народний просвітитель , тісно пов’язаний з м. Лохвицею. А для студентів ПТУ№27 була проведена бібліотекарем кафедри для юнацтва Бурлей К.І.історико – літературна година «Сім стежок Григорія Сковороди», де присутні з задоволення поринули у світ мандрів мудреця.

/Files/images/ск1.JPG

Великий мандрівник України продовжує нескінченні мандри до читачів нових епох і цьому вічному шляху Григорія Савича Сковороди немає кінця, бо кожне його слово звернене до серця та душі людини.

Пізнаймо ж Григорія Сковороду – у нім же пізнаємо себе, свій народ , свої духовні цінності.

/Files/images/ск2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi