Подай руку допомоги

2017-12-01

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх.

30 листопада в приміщенні Лохвицького територіального центру для студентів третього університету та людей з обмеженими можливостями бібліотекарями Лохвицької ЦРБ Бузівською В.О. та Сухоплєчевою О.Г., разом з працівниками центру, було проведено захід «У колі людської доброти»

/Files/images/мил.jpg

Протягом заходу ведучі розповідали присутнім про те, що доброта і милосердя - два крила на яких тримається людство, це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу. Головним акцентом заходу було те, що ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi