Музика душі

2017-10-20

Пісня — це невичерпне джерело пізнання історії народу, його поетичної душі, яку чи не найкраще озвучила своїм чарівним співом Ніна Матвієнко....

«Український соловейко» – так ніжно, з любов’ю, назвав Ніну Матвієнко співак Дмитро Гнатюк за таємничо-м’який, милозвучний і такий магічно-тужливий голос, в якому віддзеркалюється душа народу. Саме завдяки такому голосу ця жінка стала відомою у світі, якому відкрила повнозвучність української народної пісні.

Саме такими словами розпочали захід «Музика душі» ведучі Л.Пономаренко та О.Сухоплечева, в приміщенні Лохвицького територіального центру для студентів третього університету.

/Files/images/mat1.JPG

В цьому році Ніна Матвієнко подвійна ювілярка. 10 жовтня їй виповнилося 70,а ще в цьому році вона святкує 50 років творчості на сцені. Природа подарувала співачці не тільки талант, чарівну вроду, а й багатий внутрішній духовний світ. Її пісні на золотих дисках уже не забудуться, вони житимуть і в майбутньому.

Присутні із задоволенням переглянули презентацію альбому фото співачки, прослухали її чарівні пісні ранньої творчості, які так їх схвилювали, а в кінці заходу навіть заспівали караоке «Чарівна скрипка».

/Files/images/mat2.JPG

Її пісні — це інтерпретація українського духу. Цей дух ніби закодований в інтонації народної пісні, яку без відчуття генетичної цілісності з українським народом не можна співати.

Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi