Революція Гідності

2016-11-29

Терновим шляхом дійшла Україна до сьогодення. Здавалося, все скінчилося, давно минуло і більш ніхто не пройде шляхом тих кривавих дій. Та не так здавалось, як вже сталось.

Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.

/Files/images/IMG_6203.JPG29 листопада в приміщенні Лохвицького ПТУ №27 бібліотекарем 1категорії Лохвицької ЦРБ ім.Г.С.Сковороди Бурлей К.І. було проведено захід «З нами правда, з нами сила, віра нездоланна», присвячений черговій річниці Революції Гідності. Разом з ведучими студенти Лохвицького ПТУ №27 пригадали основні події тих днів. Під час боротьби українського народу проти режиму формувалося громадянське суспільство, вражаючи світ. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Передовсім вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передаватися спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр.. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi