• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Підвищення кваліфікації бібліотекарів Лохвицької районної централізованої бібліотечної системи.

Підвищення кваліфікації бібліотекарів Лохвицької районної централізованої бібліотечної системи.

2016-10-13

7 жовтня в приміщенні Вирішальненської сільської бібліотеки – філіалу №1 фахівцями Лохвицької центральної районної бібліотеки, Вирішальненських сільських бібліотек №1 та №2 було проведено заняття школи професійної майстерності «Роль бібліотеки в системі трудового виховання». Учасниками заходу стали 20 бібліотекарів району, представники фермерських господарств та спеціалісти агропідприємств.

/Files/images/image5.jpeg

/Files/images/IMG_6000.JPG

В рамках заняття був проведений День спеціаліста «Буде жити село – буде жити Україна!». Мета заходу: можливість професійного спілкування, обмін досвідом, інформація з питань сільськогосподарського життя.

Головний агроном ТОВ «Паритет – Агроінвест» Купка О.М. та представник ТОВ «Вирішальне – Агро» Мусенко М.М. ознайомили присутніх з господарською діяльністю та перспективами розвитку агропідприємств. Юрист Вирішальненської сільської ради Гуртовий С.В. надав консультацію з питань створення фермерського господарства.

/Files/images/IMG_5993.JPG

/Files/images/IMG_5996.JPG

/Files/images/IMG_5992.JPG

Далі у програмі Дня була бліц – доповідь «Що таке аграрна розписка, як вона працює і чому вона мені найбільше подобається?», яку підготувала бібліотекар ІІ – ї категорії Вирішальненської СБФ №2 Савченко Л. М. Завідувачка Вирішальненської сільської бібліотеки №1 Мустіпан А.В. провела огляд агропорталів «Ваш помічник в аграрному бізнесі» (цікаві та корисні ресурси Інтернет) та огляд інформаційних матеріалів біля книжкової виставки – інформації «Агроновини», на якій представлені публікації що висвітлюють події в аграрній галузі України та Полтавщини.

/Files/images/IMG_5997.JPG

/Files/images/IMG_6002.JPG

Для відвідувачів бібліотеки, запрошених учасників заняття організовано цікаві і яскраві виставки – інсталяції «Гарбузова родина біля тина» та «Секрети пані барабольки», продукцію для яких надали фермери Олійник В.М., Авраменко І.І. та підприємство «Паритет – Агроінвест».

/Files/images/IMG_5965.JPG

/Files/images/IMG_5971.JPG

Завершився візит фахівців району до Вирішальненської сільської бібліотеки підведенням підсумків та узагальненням, обговоренням отриманої інформації, тематичною концертною програмою, яку підготували працівники клубних закладів сіл Вирішальне, Кононівка, Засулля: Наталія Бут, Наталія Купка, Тетяна Мурзак, Чибаліна Ніна, Анатолій Козачко, Володимир Бешта, Наталія Котенко, Тетяна Білан.

/Files/images/IMG_6012.JPG

/Files/images/IMG_6005.JPG

/Files/images/IMG_6006.JPG

/Files/images/IMG_6003.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi