В подарунок книгу.

2015-10-23

/Files/images/IMG_4789.JPGВідомий адвокат і краєзнавець Олександр Панченко в переддень Всеукраїнського свята Дня бібліотек подарував Лохвицькій районній бібліотеці власну книгу під назвою «Лохвиця, Посулля, Україна… Цей бібліографічно – історичний народний календар – альманах було видано за сприяння подружжя Світлани Германівни та Віктора Олександровича Кутових.

Книга носить бібліогафічно – довідковий характер і дасть поштовх до вивчення історії наших коренів на коротких прикладах з життя та діяльності визначних осіб. Альманах може зацікавити не лише мешканців Лохвиччини, але й науковців, митців та літераторів і має стати пам’яткою для усіх тих, хто колись жив на історичній Лохвиччині, їх нащадків, сучасників та майбутніх поколінь.

Бібліографічно – історичний народний календар – альманах «Лохвиця, Посулля, Україна… деякою мірою доповнює попередні книги подаровані бібліотеці паном Панченком такі як «Лохвицький край», «Мала енциклопедія Лохвиччини», а також недавнє видання «Лохвицький історичний Збірник. Видання Лохвицького повітового земства».

Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi